Cze 08

Najciekawsze atrakcje Londynu ze zniżką

by in Londyn

Londyn oferuje naprawdę ogromną liczbę ciekawych i godnych zobaczenia miejsc, spora część z nich jest darmowa ale są też i takie za które trzeba zapłacić. Dlatego też warto zaglądnąć do najnowszego wydania folderu ze zniżkami do ponad 150 miejsc. Zniżki te to 2 bilety w cenie 1.

Najciekawsze atrakcje ze zniżką

Najciekawsze atrakcje ze zniżką

Dokładną liczbę atrakcji wraz z warunkami korzystania z promocji można zobaczyć na stronie organizatorów  Days Out Guide oferty 2 za 1.

Foldery: LONDON ATTRACTIONS 2FOR1 OFFERS when you go by train, dostępne są również na stacjach kolejowych. Dlaczego właśnie tam? Powód jest bardzo prosty, aby uzyskać ofertę „2 za 1” należy okazać dwa ważne bilety kolejowe oraz najlepiej wcześniej wypełniony voucher, który możemy wydrukować ze strony lub znaleźć na końcu ulotki.

Atrakcje Londynu do których możemy wejść ze zniżką to: muzea, pałace, wystawy, galerie sztuki, obiekty sportowe, restauracje i puby, wycieczki piesze, rowerowe, autobusowe, rejsy, parki rozrywki, teatry i przedstawienia oraz „Must see places” czyli miejsca które po prostu trzeba zobaczyć. Więcej można znaleźć na stronie organizatora lub na skanie ulotki który znajduje się poniżej.

 

Tags: , , , , , , ,

Leave a Reply